Компроміс на досудовому слідстві. Криміналістичний аспект

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам викладачам вузів право. юриспруденція органи юстиції судова система криміналістика. кримінологія. судова експертиза кримінальне та кримінально-процесуальне право
Компроміс на досудовому слідстві. Криміналістичний аспект
Опис:
У пропонованій монографії розглядаються сучасні проблеми укладання компромісу на досудовому слідстві, розкривається сутність та визначається місце і роль компромісу на досудовому слідстві.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вчимося рахувати від 5 до 10 Як писати: з апострофом чи без? Словник-довідник. 1-4 класи Основи християнської етики 1-4 класи. Навчальна програма Основи християнської етики 5-11 класи. Навчальна програма Футбольна математика. 1 клас (варіант 1) Футбольна математика. 2 клас (варіант 1)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.