Комуна в степах (вид. 1932)

/ художня
п'єса
Комуна в степах (вид. 1932)
Опис:
Куліш М. Комуна в степах / М. Куліш. – Харків ; Київ : Літ. і мистецтво, 1932. – 87 с.

Анотація: Представлена п’єса українського письменника, громадського діяча, журналіста і редактора Миколи Гуровича Куліша (1892–1937) разом із п’єсами «97» та «Прощай, село!» («Поворот Марка») входить до своєрідної трилогії про українське село 20–30-х років. Видання, що побачило світ у 1932 році, презентує ґрунтовно перероблений автором текст п’єси, написаної у 1925 році. На фоні конфлікту селянської бідноти та хазяїна хутора драматург зображує боротьбу українського села за нове життя, досліджує та порівнює правду бідняцьку та правду куркульську. Обкладинку оформив художник Б.Білопольський.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Фавст [Фауст] Зібрання творів у 50 томах. Том 25 97 Don Juan ou o senhor de pedra (порт.) La Felicidad Robada (ісп.) Memento

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.