Кредитно-модульний курс з філософії

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів філософія філософія. логіка. етика
Кредитно-модульний курс з філософії
Опис:
Изучение философии играет важную роль в формировании мировоззрения современного человека. Доступная и удобная форма подачи информации делает данное пособие оптимальным средством для знакомства с достижениями отечественной и зарубежной философской мысли, актуальными проблемами и тенденциями в философии.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Математика. Логіка. Для дошкільнят Прописи. Для дошкільнят Усі розмовні теми. English. Початкова школа Тестовий контроль знань. Хімія. Академічний рівень. 11 клас Тестовий контроль знань. Хімія. 10 клас Тестовий контроль знань. Хімія. 8 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.