Квіти. Краєвид. Література

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія літературознавство. міфи і фольклор
Квіти. Краєвид. Література
Опис:
Шістнадцятий випуск серії "Університет ські діалоги" - це виклад публічної лекції професора Ліллегаммерського університет ського коледжу та керівника дослідницької частини музею Майгауґен у Ліллегаммері, Норвегія, Ганса Йорґена Валліна-Вейє, ви голошеної 12 жовтня 2011 року у Львівсько му національному університеті імені Івана Франка.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Про казки і казкарів Твоя країна - Україна.  Енциклопедія українського народознавства Шевченків міф України. Спроба філософського аналізу Шлях аріїв Буття і небуття. Таємниці творення світу Учитель-незнайко. П’ять уроків із розкріпачення

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.