Львівські вулиці і кам'яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини

/ наукова
праця
Львівські вулиці і кам'яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини
Опис:
Мельник Ігор.
Львівські вулиці і кам'яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини. - Львів: Центр Європи, 2008. - 384 с.: 330 іл.

ISBN 978-966-7022-79-2

Книга урбаністичних есе про Львів, його мешканців, вулиці і кам’яниці та інші особливості цього неповторного міста. Розглядаються періоди становлення міста, його складові частини, які утворювались протягом сторіч, а також ближчі й дальші околиці Львова. Книга є прологом авторської серії “Львівські вулиці і кам’яниці”.
Розрахована на широке коло читачів, для усіх, хто цікавиться минувщиною та сьогоденням міста Львова.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.