Лучеськ X—XV ст.

/ історична
праця
Лучеськ X—XV ст.
Опис:
Терський С.В.
Лучеськ X—XV ст.: Монографія. — Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — 252 с.
ISBN 966-553-573-0
У 1988—1998 pp. Волинська археологічна експедиція Львівського історичного музею під керівництвом С. Терського досліджувала археологічні пам’ятки Лучесь- ка — столиці древньої Волині. Було вивчено культурний шар на території дитинця, Окольного города, середмістя, посадів Помостичі та Панський город. На підставі багатого фактологічного матеріалу вималювалася цілісна картина історії, зокрема, державного устрою, топографії середньовічного міста з його духовною та матеріальною культурами.
Монографія не лише заповнює існуючу прогалину в регіональній історії, а й доповнює знання про минуле Східної Європи.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Українська держава за гетьманування Ю. Хмельницького (1659-поч 1663 pp.) Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державність 1917-1920 Українська дивізія «Галичина» Українська дипломатія й міжнародна фінансова політика урядів Центральної Ради, Української Держави (Гетьманату) та Директорії УНР (1917–1922 рр.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.