Маркетинг. Словник економічних термінів

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка словники студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів бізнес, гроші, економіка економіка економіка. управління. бізнес маркетинг. реклама маркетинг. загальні питання
Маркетинг. Словник економічних термінів
Опис:
Словник економічних термінів містить широкий спектр економічних термінів, понять, категорій з менеджменту, маркетингу, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного маркетингу, міжнародних економічних відносин, бізнесу та підприємницької діяльності.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бойове мистецтво гуцулів Логіка для малят Пригоди Піноккіо Букви та цифри. Розумні картки Велика енциклопедія дошкільняти. Готуємося до школи за 20 хвилин на день Таблиця множення у віршах і малюнках + Плакат-тренажер "Вчимо таблицю множення"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.