Математика. 1-2 класи. Навчально-методичний посібник та додаток з 17 плакатів

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам математика педагогам учителям викладання навчальних матеріалів
Математика. 1-2 класи. Навчально-методичний посібник та додаток з 17 плакатів
Опис:
Навчально-методичний посібник є невід`ємною частиною комплекту наочних посібників для початкової школи, метою яких є якомога раціональніша організація роботи вчителя на уроці.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Математика. 5 клас. Зошит для поточного тематичного оцінювання (+ теоретичні питання та типові вправи) Хрестоматія. Зарубіжна література 10 клас Охорона праці у рибному господарстві. Навчальний поcібник Правові проблеми реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі. Монографія Дитяча розвивально-корекційна психологія. Навчальний поcібник Охорона праці у ветеринарній медицині. Навчальний поcібник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.