Microsoft SQL Server 2008. Реализация и обслуживание. Учебный курс Microsoft (+ CD-ROM)

/ Паперові книги
комп'ютерна література СУБД. бази даних microsoft sql server
Microsoft SQL Server 2008. Реализация и обслуживание. Учебный курс Microsoft (+ CD-ROM)
Опис:
Данная книга - подробное руководство по установке и управлению SQL Server в корпоративной среде. В ней описывается, как выбрать подходящую редакцию и как устанавливать и конфигурировать экземпляры SQL Server; приводятся сведения о конфигурировании, управлении, резервном копировании и восстановлении баз данных; содержится детальная информация о создании секционированных таблиц, индексов и индексированных представлений, а также о конфигурировании служб и компонентов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Діти і персональний комп`ютер. Плекаємо таланти Вступ до методів творення програмних продуктів Інформаційні технології та технічні засоби навчання Інформаційні технології та моделювання бізнес-процесів Комп'ютерна графіка. Навчальний посібник Стів Джобс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.