Методологеми психології

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам соціологія психологія основи психології
Методологеми психології
Опис:
Методологія як внутрішня опора наукової системи психології аналізує когнітивний, соціальний, соціально-психологічний та історико-науковий вектори її розвитку.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Міжнародний досвід попередження та протидії домашньому насильству Українська література у стислому переказі. 5-11 класи Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України станом на 1 серпня 2016 р. Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM) Популярна історія християнства. Двадцять століть у дорозі Первісні форми релігійного життя. Тотемна система в Австралії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.