Методы оптической астрополяриметрии

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос сонячна система. міжпланетне середовище астрометрія
Методы оптической астрополяриметрии
Опис:
На базе разработанных автором быстродействующих поляриметрических приборов рассмотрены цели, задачи и методика современных исследований нестационарных процессов, протекающих на Солнце, Луне, различных объектах Солнечной системы, звездах, в межзвездной среде, Галактике и внегалактических объектах.

Доступні формати:

папір

читайте також:

За кермом автомобіля: Секрети безпечного керування Тематичні запитання для перевірки знань Правил дорожнього руху, законодавства, безпеки дорожнього руху, основ надання першої медичної допомоги Привіт з Хрещатика Виробничі поліграфічні технології та обладнання Автомобіль на підприємстві. Правові аспекти утримання, обліку, використання Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.