Мікрорентґени української пам'яті

/ Паперові книги
наука і техніка історія етнографія. історіографія довкілля. екологія. природа загальна екологія соціальна екологія
Мікрорентґени української пам'яті
Опис:
Висвітлюється діяльність комплексної історико-етнографічної експедиції в 1994—2003 рр. в радіоактивно забруднених територіях Полісся, дається характеристика зони відчуження, описується життя поліщуків в екстремальних умовах, описується враження від окремих сіл, висвітлюється робота міліції, влади, водіїв у зоні, змальовані окремі портрети членів експедиції, показано природнє самовідновлення екосистем, зафіксовано новітній фольклор який витворився під час роботи членів експедиції з респондентами.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Довідковий атлас світу Лабораторний практикум з фізичних основ вакуумної техніки Економіка енергетики Ілюстрований атлас. Світ тварин Ілюстрований атлас світу Вони народилися в Івано-Франківську (Станиславові, Станіславі). Біографічний довідник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.