Моя краткая история

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос астрофізика. радіоастрономія
Моя краткая история
Опис:
Искренне и человечно написанная книга, в которой Стивен Хокинг, один из самых блестящих ученых нашего времени, откровенно рассказывает об основных вехах своей неординарной жизни и о тех исследовательских проблемах, в сфере которых он сделал поистине великие открытия.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Україна крізь віки. Том 1. На світанку історії Україна крізь віки. Том 3. Давні слов'яни Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM) Сучасні: їжа, побутова хімія, ліки, реклама Екологія людини Безпека продовольчої сировини і харчових продуктів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.