Моя краткая история

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос астрофізика. радіоастрономія
Моя краткая история
Опис:
Искренне и человечно написанная книга, в которой Стивен Хокинг, один из самых блестящих ученых нашего времени, откровенно рассказывает об основных вехах своей неординарной жизни и о тех исследовательских проблемах, в сфере которых он сделал поистине великие открытия.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Як скласти іспит в ДАІ Правила дорожнього руху з ілюстраціями основних положень Геометричні формули, що не ввійшли до шкільних підручників Повернення втраченої геометрії Енциклопедичний довідник у таблицях. Алгебра. Геометрія. Інформатика. 7-11 класи Математичні заманинки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.