Національні меншини України в етнополітичних процесах наприкінці 1980-х – у 1990-х рр.

/ історична
праця
Опис:
Дисертаційна робота присвячена дослідженню процесів інтеграції національних меншин України в українську політичну націю, оцінці ефективності української етнополітики досліджуваного періоду та виробленні практичних рекомендацій владним органам у сфері етнополітичного менеджменту. Проаналізовано сучасний стан і ступінь вивченості проблеми в історіографії; розглянуто та класифіковано основні групи джерел; висвітлено закономірності і специфіку діяльності національних меншин України у громадсько-політичному, нормативно-правовому полі наприкінці 1980-х – у 1990-х рр. Досліджено вплив суспільно-політичного та економічного життя України наприкінці 1980-х – у 1990-х роках на політизацію національних меншин. Визначено ступінь зовнішньополітичних впливів на формування пріоритетів української етнополітики. Виявлено специфіку реформування державних органів, орієнтованих на втілення в життя рішень у сфері етнополіитки.

Визначено головні напрямки співпраці організацій національних меншин різних регіонів України із владними структурами. Розроблено практичні рекомендації для владних органів з метою вдосконалення етнополітичного менеджменту та протидії сепаратизму на території України

Ключові слова: національні меншини, етнополітика, державні органи влади, процеси інтеграції, етнонаціональна політика, поліетнічність.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська держава за гетьманування Ю. Хмельницького (1659-поч 1663 pp.) Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державність 1917-1920 Українська дивізія «Галичина» Українська дипломатія й міжнародна фінансова політика урядів Центральної Ради, Української Держави (Гетьманату) та Директорії УНР (1917–1922 рр.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.