Объемный квиллинг. Цветы и фигурки животных

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість декоративно-прикладне мистецтво своїми руками
Объемный квиллинг. Цветы и фигурки животных
Опис:
Приглашаем вас научиться искусству квиллинга под руководством известного дизайнера и опытного преподавателя различных рукодельных техник Анны Зайцевой.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Увлечения настоящих мужчин Чем заняться вечером с семьей на даче без интернета. Книга загадок и головоломок Метафизика любви + страсть глазами нейробиолога Квіти і птахи в дизайні Українських килимів / Flowers and Birds in Ukrainian Kilim Designs Идеальная домработница. Правила безошибочного выбора и секреты успеха в профессии Самые неприхотливые комнатные растения. Домашняя энциклопедия

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.