Оборона Одессы

/ Паперові книги
історія військова історія
Оборона Одессы
Опис:
В книге одесских историков В.А. Савченко и А.А. Филиппенко на обширном материале Центрального архива Министерства обороны РФ, а также ряда местных архивов проанализированы операции советских сухопутных сил и флота в боях за Одессу в августе-октябре 1941 г.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Скарби історичних традицій Є.Чикаленко, А.Ніковський. Листування. 1908-1921 роки Октавіан Август. Народження Римської імперії Одноденна держава: Свідчення англійського очевидця про події Карпатської України Греки, араби і ми. Дослідження ісламофобії в гуманітарних науках Ментальні кордони в Європі без кордонів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.