Образотворча діяльність. Старший вік

педагогам навчальна література. педагогіка вихователь документи и методичні посібники для вихователя
Образотворча діяльність. Старший вік
Опис:

У посібнику вміщено теоретичні та практичні матеріали для ефективної організації художньо-естетичного розвитку дітей старшого дошкільного віку. Основну його частину складають конспекти занять із різних видів образотворчої діяльності. Видання містить поради щодо роботи з батьками.

Посібник призначений для працівників дошкільних навчальних закладів, вихователів, методистів, а також для батьків, які цікавляться питаннями розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Технології Веб 2.0 в освіті Керування освітою і шкільне врядування Проблемні ситуації в керуванні освітою Оцінювання для розвитку школи Цікаве мовознавство в початковій школі Довідник молодшого школяр

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.