Протидія злочинам, пов'язаним із виготовленням та обігом підроблених грошей

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів право. юридичні науки
Протидія злочинам, пов'язаним із виготовленням та обігом підроблених грошей
Опис:
У навчально-практичному посібнику розглянуто ретроспективний аналіз злочинів, що пов’язані з виготовленням та обігом підроблених грошей, оперативно-розшукова характеристика даних злочинів, система державних заходів та особливості організації діяльності оперативних підрозділів по протидії цим злочинам, виявлення та фіксація фактів вчинення кримінальних правопорушень.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Як я руйнувала імперію Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України станом на 15.01.2017 Історія вчень про державу і право Історія зарубіжної літератури ХХ ст. Вступ до слов'янської філології Основи психолінгвістики

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.