Основи здоров'я. 1 клас. Робочий зошит

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам оБЖ
Основи здоров'я. 1 клас. Робочий зошит
Опис:
Пропонований зошит укладено до підручника І. Беха, Т. Воронцової, В. Пономаренка, С. Страшка «Основи здоров’я. 1 кл.». Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська мова для перекладачів та філологів. Для третього курсу Англійська мова для перекладачів та філологів. Для четвертого курсу Лексикологія англійської мови – теорія і практика Практичний курс англійської мови. Pre-intermediate. Підручник для студентів першого курсу Практичний курс англійської мови. Intermediate. Підручник для студентів другого курсу Практичний курс англійської мови. Upper-intermediate. Підручник для студентів третього курсу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.