Патріотичне виховання в ДНЗ

педагогам навчальна література. педагогіка вихователь документи и методичні посібники для вихователя
Патріотичне виховання в ДНЗ
Опис:

«Патріотизм», «любов до Батьківщини», «Україна єдина» — як зробити, щоб ці слова не просто були гаслами сьогодення, а міцно ввійшли у свідомість громадян України? На ці питання покликаний відповісти посібник, який ми пропонуємо вашій увазі.

Видання містить конспекти занять із дошкільнятами всіх вікових категорій, систему різноманітних ігор патріотичного характеру (дидактичних, сюжетно-рольових, рухливих, спортивних, настільно-друкованих). У книзі розглядаються основні напрями освітньої роботи з патріотичного виховання дітей у дошкільному закладі.

Матеріали посібника будуть цікаві вихователям, музичним керівникам, інструкторам із фізичного виховання, методистам, завідувачам та небайдужим батькам.

До книги додається скретч-картка для завантаження безкоштовного додатка (презентацій, ілюстрацій до занять, літературних творів патріотичного змісту; музичного супроводу).

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Технології Веб 2.0 в освіті Керування освітою і шкільне врядування Проблемні ситуації в керуванні освітою Оцінювання для розвитку школи Цікаве мовознавство в початковій школі Довідник молодшого школяр

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.