Photoshop CC 2014. Исчерпывающее руководство (+ CD-ROM)

/ Паперові книги
комп'ютерна література графіка і дизайн 2d графіка adobe photoshop
Photoshop CC 2014. Исчерпывающее руководство (+ CD-ROM)
Опис:
Перед вами самое полное и исчерпывающее руководство по Photoshop CC 2014. В нем вы найдете все, что нужно как начинающему, так и профессионалу – от основ работы со слоями и редактирования фотографий до создания трехмерных объектов и сложных эффективных техник обработки изображений.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Діти і персональний комп`ютер. Плекаємо таланти Вступ до методів творення програмних продуктів Інформаційні технології та технічні засоби навчання Інформаційні технології та моделювання бізнес-процесів Комп'ютерна графіка. Навчальний посібник Стів Джобс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.