Пилип Орлик

Україна біографії і мемуари історичні діячі
Пилип Орлик
Опис:
Пилип Степанович Орлик (1672-1742) - військовий і політичний діяч, дипломат, гетьман України в еміграції, сподвижник І. Мазепи і продовжувач його справи у боротьбі за державний суверенітет Гетьманщини. Автор «Пактів і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького». Він став символом нескореності й боротьби за волю свого народу. Навряд чи якась національна справа мала такого освіченого, талановитого й вірного її представника, як Пилип Орлик. Діяльність гетьмана, безперечно, становить одну з найважливіших сторінок державної та військової історії України.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Україна і світ. У 10 томах. Том 5. Книга 2. Славетні міста "Будьмо собою!" Життя і заповіт патріарха Йосифа Сліпого (Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років Дністер. Туристичний путівник. У 2 томах. Том 2. Від гирла Збруча до Чорного моря Діячі України. Альбом Шляхта Уманщини в імперську добу (кінець XVIII- перша половина ХІХ ст.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.