Політбюро ЦК Компартії України: історія, особи, стосунки (1918-1991)

/ історична
праця
Політбюро ЦК Компартії України: історія, особи, стосунки (1918-1991)
Опис:
Лозицький В.С.
Політбюро ЦК Компартії України: історія, особи, стосунки (1918-1991). - К.: Генеза, 2005. - 368 с.: іл.

ISBN 966-504-407-9

На основі опрацювання великої кількості архівних документів і матеріалів, багато з яких уперше побачили світ, автор висвітлює основні етапи історії створення і діяльності найвищого політичного органу керівництва в УСРР/УРСР - Політбюро ЦК Компартії України.
Особлива увага приділяється персональному складу, розподілу обов'язків, стосунків, які складалися між членами Політбюро ЦК Компартії України, аналізуються проблеми, що виникали внаслідок політичної і організаційної залежності ЦК Компартії України від ЦК РКП(б) - КПРС.
Книга зацікавить широке коло українських читачів.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.