Політична географія та геополітика України

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам політологія
Політична географія та геополітика України
Опис:
Це перший навчальний посібник для вивчення політичної географії України в контексті її геополітичних проблем. У посібнику розкрито предмет і завдання політичної географії та геополітики, їхнє місце в системі знань та практичної діяльності.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Анестезіологія, інтенсивна терапія і реаніматологія Дороги, які ми вибираємо та інші оповідання Посольство і консульство. Організація і форми роботи Тренуємо руку. Лінійка. Для дітей 5-6 років Готуємо руку до письма. Курс інтенсивної підготовки до школи Форма і розмір. Курс інтенсивної підготовки до школи

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.