Політика та мораль

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія соціологія соціологія розвитку суспільства
Політика та мораль
Опис:
Чи можуть бути політики моральними, а якщо так, - то в який спосіб? Чи є політики морально гіршими за решту з нас? Ці питання — центральні у новій книзі професора Йоркського університету С'юзен Мендус, однієї з найавторитетніших лекторів з політичної філософії у світі.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Їжа і філософія: їжте, пийте і будьте здорові Новини Пласкої Землі Розмови з Єжи Новосєльським про мистецтво Наша епоха. Діалог Доманська Е. Історія та сучасна гуманітаристика: дослідження з теорії знання про минуле Одноденна держава: Свідчення англійського очевидця про події Карпатської України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.