Полководцы Второй мировой

біографії і мемуари війна, шпигунство друга світова війна
Полководцы Второй мировой
Опис:

История противостояния величайших армий мира!

Захватывающие факты о гениях военного дела! Они отправляли в бой тысячи солдат и решали важнейшие вопросы политики. Какой они видели войну и что позволяло им одерживать победы? Книга, в которой использованы мемуары и архивные материалы, дает возможность взглянуть на историю Великой Отечественной войны с разных точек зрения и узнать неизвестные подробности сражений.

  • Георгий Жуков: маршал Победы. 
  • Константин Рокоссовский: любимец Красной армии. 
  • Родион Малиновский: от Одессы до Вены. 
  • Иван Конев: мастер внезапности. 
  • Хайнц Гудериан: гений танковой войны. 
  • Фридрих Паулюс: автор плана «Барбаросса».

Доступні формати:

PDF EPUB

читайте також:

Захаревичі: Творці столичного Львова Іван Левинський: архітектор, підприємець, меценат Баянно-акордеонне мистецтво України на зламі ХХ-ХХІ століть: Довідник. Степан Руданський - поет, перекладач, лікар: Художньо-документальна повість. Іван Тобілевич (Карпенко-Карий). Нарис життя і творчості Між наукою і політикою. Історіографічні студії про вчених-концептуалістів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.