Право міжнародних договорів: сучасні проблеми теорії та практики

/ наукова
праця
Опис:
Мережко О.О.

Право міжнародних договорів: сучасні проблеми теорії та практики: Монографія. - К.: Таксон, 2002. - 344 с. - (Modus Vivendi). - Бібліогр.: с. 337-344.

ISBN 966-7128-37-7

У монографії розглянуто сучасні проблеми теорії та практики права міжнародних договорів у контексті розвитку зарубіжної та вітчизняної науки міжнародного права. Особливу увагу приділено аналізу поняття та джерел права міжнародних договорів, його історії та суб'єктам, об'єкту міжнародного договору, принципам тлумачення, а також співвідношенню міжнародного договору з іншими джерелами міжнародного права. Розглянуто питання дії міжнародного договору в національних системах права і проблеми правонаступництва держав щодо договорів у контексті розпаду колоніальної системи та після закінчення "холодної війни". На основі аналізу сучасної міждержавної практики і досвіду інших країн у монографії' обґрунтовуються висновки та робляться пропозиції щодо необхідності вдосконалення українського законодавства у сфері права міжнародних договорів.

Монографія розрахована на викладачів, студентів і аспірантів юридичних факультетів вузів, юристів-міжнародників, а також усіх, хто цікавиться актуальними проблемами сучасного міжнародного права.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.