Прибыльное разведение рыбы

/ Паперові книги
наука і техніка сільськогосподарські науки тваринництво. птахівництво. бджільництво
Прибыльное разведение рыбы
Опис:
В этой книге заядлый рыбак и опытный рыбовод Николай Михалыч научит вас выращивать рыбу на собственном участке. Вы узнаете, как правильно устроить водоем, чтобы рыбам в нем было комфортно.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Строительные материалы и изделия. Справочное пособие Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM) Внутренняя отделка. Материалы и технологии Traffic Jams: The Road Ahead Beginning Book with Online Access The Science of Light Low Intermediate Book with Online Access Life Online: The Digital Age. Low Intermediate. Book with Online Access

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.