Призначення українців в Америці

/ наукова
праця
Призначення українців в Америці
Опис:


«Призначення українців в Америці» — це перша серйозна спроба на чужині проаналізувати складні суспільно-громадські явища* які вже здавна тривожать нашу суспільність і на які вона очікує відповіді. Книжка постала з передруку статтей Романа Ільницького в двох українських щоденниках — «Свобода» і «Америка». Думки, висловлені в них, викликали зацікавлення людей, які активно працюють в українському культурному», громадському і політичному житті.

В своїй праці автор висовує перед українцями США і Канади нову, відважну концепцію їх життя яка, зрештою, має в собі деякі універсальні аспекти і тому у своїх генеральних настановах може стосуватися всіх країн, де більшими скупченнями живуть українці. Цінним в автора є те, що він дивиться на наше життя з перспективи не нинішнього і не завтрашнього дня, а з думкою про далеке майбутнє. Він бере приціл на століття і впроваджує читача в дискусію на тему позачасового суспільного ідеалу осілої, закоріненої, традиційної і історичної української суспільності поза кордонами України. Він хоче бачити українців сповнених духом піонерів, одержимих вірою в своє велике призначення на землях нового поселення* а не ностальгією поворотців, або маразмом емігрантів. Він каже також, як це зробити.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.