Прокуратура України. Навчальний посібник

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки право. юриспруденція органи юстиції прокуратура
Прокуратура України. Навчальний посібник

Доступні формати:

папір

читайте також:

Закон України "Про прокуратуру". Науково-практичний коментар станом на 15.01.2017 Сучасні технології електронних мультимедійних видань (+ CD) Науково-практичний коментар Житлового кодексу України. Станом на 15.01.2017 Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України. Станом на 15.01.2017 р. Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України. Станом на 15.01.2017 р. Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України. Станом на 15.01.2017 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.