Психология за 30 секунд

/ Паперові книги
психологія і взаємини психологія. загальні роботи основи психології. загальні роботи
Психология за 30 секунд
Опис:
Собака Павлова, психоанализ, исследование подчинения Милгрэма, когнитивная терапия Бека... Вы, конечно, знаете, что это такое (или, по крайней мере, слышали), но насколько хорошо вам ясна суть этих теорий? Сумеете ли вы отстоять свою точку зрения в споре или поразить своими знаниями соседей за барной стойкой? Создатели ПСИХОЛОГИИ ЗА 30 СЕКУНД отобрали пятьдесят идей из этой увлекательной области и объяснили их языком, понятным каждому.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Юридична психологія Загальна психологія Психологія Соціальна психологія в рекламі Вона і він про секс Конфліктологія та теорія перговорів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.