Публий Овидий Назон. Лирика

художня література стародавня Греція. рим. середньовіччя древній Рим
Публий Овидий Назон. Лирика
Опис:

«Лирика» — сборник элегических посвящений древнеримского поэта Публия Овидия Назона (лат. Publius Ovidius Naso, 43 г. до н. э. — 18 г. н. э.).

Автор воспевает достоинства прекрасной возлюбленной, личность которой скрыта под именем гречанки Коринны.

Другими выдающимися произведениями поэта являются «Героини Овидия», «Метаморфозы», «Скорби Овидия», «Наука любви», «Фасты», «Лекарство от любви», «Ибис» и «Понтийские письма».

Публий Овидий Назон, как один из самых образованных людей своего времени, снискал славу преданного друга Горация, а также оказал значительное влияние на позднюю европейскую литературу.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Спинилось літо на порозі Як лімбічна система впливає на емоційний стан людини Погляд з кручі Полапка Волта Діснея Обман не робить чемпіоном. Книга 5 Перший гріх Ізабели. Історія одного інцесту

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.