Разработка веб-приложений с помощью PHP и MySQL

/ Паперові книги
комп'ютерна література інтернет і web-культура електронна комерція СУБД. бази даних mysql
Разработка веб-приложений с помощью PHP и MySQL
Опис:
Исчерпывающее учебное пособие по разработке веб-приложений, управляемых базами данных, с использованием PHP и MySQL! Эта книга предназначена для тех, кто знаком с основами HTML и ранее разрабатывал программы на современных языках программирования, но, возможно, не занимался программированием для Веб или не использовал реляционные базы данных.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Інформаційні технології та технічні засоби навчання Інформаційні технології та моделювання бізнес-процесів Комп'ютерна графіка. Навчальний посібник Стів Джобс Комп’ютерна техніка та інформаційні технології Комп'ютерна  схемотехніка. Навчальний посібник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.