Ремонт промышленного оборудования

/ Паперові книги
наука і техніка енергетика. електротехніка електроенергетика. електротехніка промисловість промисловість в цілому
Ремонт промышленного оборудования
Опис:
Рассмотрены виды износа деталей промышленного оборудования, методы их восстановления и критерии выбора этих методов в зависимости от характера и величины износа, применяемые при восстановлении материалы, инструменты, приспособления и оборудование, их устройство, назначение и правила применения в процессе восстановления деталей машин.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мінералогія. Частина 2 Збірник завдань для ДПА. Біологія. 11 клас Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії: 11-й клас Легка й зрозуміла математика Конструювання електронно-обчислювальної апаратури Фіксований сільськогосподарський податок

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.