Рисуем, как древние египтяне

/ Паперові книги
Образотворче мистецтво мистецтво. культура. Світлина
Рисуем, как древние египтяне
Опис:
Эта книга познакомит вас с характерными особенностями древнеегипетского рисунка. С помощью пошаговых описаний и красочных иллюстраций вы научитесь рисовать фараонов, сцены из жизни египетских богов и многие другие предметы искусства и быта Древнего Египта.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Художні моделі абстрактного живопису в Україні. 1980-2000 рр. Епістемологія креації Образотворче мистецтво. Підручник. 7 клас Львів у графіці Силуети і околиці Львова Діти і дітлахи: образ дитини в образотворчому мистецтві XVII-XX ст. Костянтин Власовський. Художник у провінції. Альбом-каталог

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.