Роман Шухевич. Матеріали до навчально-виховних занять

/ Паперові книги
біографії і мемуари політичні фігури
Роман Шухевич. Матеріали до навчально-виховних занять
Опис:
Видання містить розділи, що розкривають віхи життя Романа Шухевича, його шлях від бойовика Української військової організації до Головного Командира Української Повстанської Армії, подає розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів, добірку диктантів і переказів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Орвел і біженці. Невідома історія "Колгоспу тварин" Стратегії життя, або Як з'їсти тістечко і далі його мати «Згадайте, братія моя…»: Київ Тараса Шевченка На березі часу. Ті, котрі поруч. Спогади про сучасників Стів Джобс. Людина, яка мислила по-іншому Коли ліс був наш батько. Спомини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.