Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите

/ Паперові книги
наука і техніка транспорт астрономія. космос сонячна система. міжпланетне середовище космічний транспорт
Руководство астронавта по жизни на Земле. Чему научили меня 4000 часов на орбите
Опис:
ЦитатаХэдфилд сделал больше для изменения наших представлений об освоении космоса, чем, пожалуй, любой из астронавтов, начиная с полетов «Аполлона»… Космос никогда не казался таким близким, а Земля такой удивительной.

Доступні формати:

FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Прибыльное разведение рыбы Строительные материалы и изделия. Справочное пособие Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM) Внутренняя отделка. Материалы и технологии Traffic Jams: The Road Ahead Beginning Book with Online Access The Science of Light Low Intermediate Book with Online Access

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.