Считаем, думаем, играем. Для детей 4-6 лет. Методическое пособие

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам навчання рахунку. основи математики
Считаем, думаем, играем. Для детей 4-6 лет. Методическое пособие
Опис:
Если ваш ребенок уже умеет считать до 10, самое время двигаться вперед! С помощью занимательных заданий, ярких иллюстраций и обучающих игр ваш ребенок: 1) вспомнит цифры от 1 до 10 и научится составлять и решать примеры и задачи;2 )научится мыслить, рассуждать, сравнивать, анализировать и делать выводы самостоятельно;3) разовьет внимание, логическое мышление и память.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Основи здоров’я. Творчі завдання для тематичного та підсумкового контролю знань. 3 клас Занятная азбука. Російська мова Абетка "Читаємо по складах" Прописи з української мови Прописи. Для дітей 3-4 років. Тренуємо пальчики Прописи. 4-5 років. Обведи та розфарбуй

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.