Школа майбутніх відмінників. Психологічні заняття з підготовки дітей до навчання в школі

педагогам навчальна література. педагогіка вихователь документи и методичні посібники для вихователя
Школа майбутніх відмінників. Психологічні заняття з підготовки дітей до навчання в школі
Опис:

У посібнику запропоновано систему психологічної роботи з дітьми, спрямованої на підготовку їх до успішного навчання в школі. Видання містить 35 розгорнутих конспектів занять, побудованих в ігровій формі з урахуванням психологічних особливостей дітей старшого дошкільного віку на основі циклу авторських казок «Пригоди в Чарівній школі», а також план і зразки семінарських занять із батьками майбутніх школярів.

Посібник буде корисним практичним психологам, соціальним педагогам, вихователям старших дошкільних груп, студентам психологічних і педагогічних спеціальностей та батькам, які бажають самостійно готувати дитину до навчання в школі.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Технології Веб 2.0 в освіті Керування освітою і шкільне врядування Проблемні ситуації в керуванні освітою Оцінювання для розвитку школи Цікаве мовознавство в початковій школі Довідник молодшого школяр

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.