«Східні робітники» з Поділля у Третьому рейху: депортація, нацистська каторга, опір поневолювачам

/ історична
праця
«Східні робітники» з Поділля у Третьому рейху: депортація, нацистська каторга, опір поневолювачам
Опис:
Гальчак С. Д.
«Східні робітники» з Поділля у Третьому рейху: депортація, нацистська каторга, опір поневолювачам. Вінниця: «Кни- га-Вега» ВАТ «Віноблдрукарня», 2003. - 344 с.; іл.

ISBN 966-621-137-8

У монографії на фактичному матеріалі Подільського регіону досліджуються політика та практичні дії нацистського окупаційного режиму по насильницькій мобілізації людських ресурсів краю, дискримінація, умови життя, каторжна праця «остарбайтерів» із Поділля (Україна) у військовій промисловості і сільському господарстві рейху, протидія подолян гітлерівським планам уярмлення населення загарбаних територій в рядах патріотичного підпілля, радянських партизанів, сил національно-визвольного спрямування, європейського руху Опору.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Судова влада в Украні: історичні витоки, закономірності, особливості розвитку Homo Deus: За лаштунками майбутнього Теорія розмежування складів злочинів Село Стольне у другій половині XVIII ст. Рослини-хижаки Trade Unions in Russia and Ukraine, 1985–95 (англ.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.