«Славний для всіх часів чоловік»: князь Костянтин Іванович Острозький

/ історична
праця
«Славний для всіх часів чоловік»: князь Костянтин Іванович Острозький
Опис:
“Славний для всіх часів чоловік”: князь Костянтин Іванович Острозький : монографія // В. Ульяновський. – Острог : Видавництво Національного університету “Острозька академія”, 2009. – Вип. 2. – 168 с.

У монографії розповідається про життя Костянтина Івановича Острозького – одного з найславетніших представників князівської династії Острозьких. Основна увага приділяється його участі у воєнних кампаніях, його підтримці Православної церкви, господарській та політичній діяльності.
Для науковців, викладачів, студентів, широкого кола читачів.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.