Слова лелечі для малечі

/ художня
п'єса
Опис:
Сім'я – колиска народження та духовного зростання дитини. Прояв доброзичливих, щирих і щасливих стосунків між батьками, створює сприятливі умови для емоційного і етичного формування особистості дитини. Мало бути доброзичливим і щирим. Щастя у коханні і треба володіти мовою того, кого кохаєш. Радісний, розкутий, притихлий, збентежений, привітний настрій дитини відтворює психологічний клімат родини. Головне у вихованні маленької людини - досягнення душевного єднання батьків з дитиною. І дарма, що мама втомлена, але ніжна, м'яка, з поцілунками в голівку своєї кровиночки, чубить її і щасливо вдихнувши, шепоче: «Голівка твоя пахне сонечком». Через десятиріччя діти відтворить в точності ці відчуття м'яких, але надійних маминих рук, пригортають і пестять уже своїх діток. Письменник в своїй дитячій кгнизі "Слова лелечі для малечі" віршами, віршованою пригодою, п'єсою та казкою досяг тієї межі, яка допомогає батькам жити світом дитини.
Світлана Дорошенко
літературний критик

Доступні формати:

DOC

читайте також:

Фавст [Фауст] Зібрання творів у 50 томах. Том 25 97 Don Juan ou o senhor de pedra (порт.) La Felicidad Robada (ісп.) Memento

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.