Словник омонімів та схожословів

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка словники студентам і аспірантам суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство філологічні науки
Словник омонімів та схожословів
Опис:
Ця книжка – словник омонімів та омонімічних форм – схожих слів, слів-близнят, слів «обоє рябоє» за вимовою та написанням, але відмінних за значенням.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мои первые 2000 испанских слов Толковый словарь живого великорусского языка. Современное написание. В 4 томах. Том 4. Р-Я Итальянско-русский наглядный словарь Словарь медицинских и фармацевтических терминов на 11 языках Professional English in Use. Law Ship or Sheep? ( + 4 CD)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.