Сольфеджио. 6-8 классы. Диатоника. Лад. Хроматика. Модуляция

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка музична школа. школа мистецтв сольфеджіо
Сольфеджио. 6-8 классы. Диатоника. Лад. Хроматика. Модуляция
Опис:
 Можно ли спеть сольфеджийный пример или написать диктант, не имея представления о различных и тональностях, типах хроматизмов и видах модуляций? Осваивая их не только теоретически, но и в практически упражнениях, на многочисленных примерах из музыкальной классики, юные музыканты по-новому услышат известные им произведения и будут осмысленнее, выразительнее их исполнять.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія України. 600 тестових завдань. 11 клас Логіка. 3+ Логіка. 4+ Німецька мова. Підготовка до ЗНО 2016. Універсальне видання Перші кроки маленького піаніста. Донотний період навчання Українська мова за професійним спрямуванням: теорія і практика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.