Аудiо ГДР: Готові домашні роботи + пояснення + аудіоконспекти. 6 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам збірники домашніх завдань і рішень
Аудiо ГДР: Готові домашні роботи + пояснення + аудіоконспекти. 6 клас
Опис:
Видання забезпечує виконання письмових домашніх робіт і (УВАГА!) підготовку усних завдань в аудіорежимі.На СD містяться теоретичні знання до уроку в форматі mp3, а КНИГА об’єднує виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Анестезіологія, інтенсивна терапія і реаніматологія Дороги, які ми вибираємо та інші оповідання Посольство і консульство. Організація і форми роботи Тренуємо руку. Лінійка. Для дітей 5-6 років Готуємо руку до письма. Курс інтенсивної підготовки до школи Форма і розмір. Курс інтенсивної підготовки до школи

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.