Соціальні виміри Української Держави (квітень–грудень 1918 р.)

/ історична
праця
Соціальні виміри Української Держави (квітень–грудень 1918 р.)
Опис:
Жванко Л.
Соціальні виміри Української Держави (квітень–грудень 1918 р.).– Х.: Прапор, 2007.– 224 с.

ISBN 978-966-8699-64-1

У монографії на основі залучення до наукового обігу широкого кола джерел вперше у вітчизняній історіографії здійснено комплексний аналіз діяльності центральних та місцевих органів влади, самоврядувань різних рівнів, громадських спілок у царині охорони здоров’я та опіки соціально незахищених прошарків населення за доби Української Держави.
Книга стане в нагоді історикам-фахівцям, викладачам, аспірантам і всім, кому небайдужі сторінки новітньої історії України.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Винниченко і Петлюра: політичні портрети революційної доби Витоки українського націотворення Вишгород. Минуле і сучасне Вишгород. Минуле і сучасне Від «Дерманської республіки» до «Дерманської трагедії»: нариси історії українського визвольного руху в Дермані на Волині Від «Дерманської республіки» до «Дерманської трагедії»: нариси історії українського визвольного руху в Дермані на Волині

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.