Століття

/ наукова
праця
Століття
Опис:
Книга одного з найпомітніших філософів сучасності - Алена Бадью - присвячена філософському переосмисленню ХХ сторіччя. Автор прагне дати висловитися самому століттю, його різноманітним практикам, голосам його активістів - політичних, художніх, поетичних, театральних, наукових, психоаналітичних тощо. Героями цієї книги є Мандельштам, Брехт, Піранделло, Бретон, Целан, Песоа, Лакан і багато інших.
На переконання Бадью, головна пристрасть, що рухала століттям, була "пристрасть реального"...
Книга споряджена кількома додатковими текстами, що глибше розкривають погляди філософа на деякі особливості століття. Це інтерв'ю з автором навколо "Століття", а також статті "Панорама французької філософії", "Про зв'язок філософії та політики", "Ідея комунізму", "Демократія та корупція".

Львів: Кальварія; Київ: Ніка-Центр, 2014. — 304 с.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Teraturgema» Афанасія Кальнофойського як джерело з генеалогії князівських родин «Український історик»: генеза, тематика, постаті #CrimeaIsOurs. History of the Russian Myth (англ.) #КрымНаш. Історія російського міфу 100 великих чудес України Україна під большевиками (1919–1939)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.