Структурный подход в расчетах прочности и устойчивости простейших элементов конструкций летательных аппаратов

/ Паперові книги
наука і техніка транспорт повітряний транспорт космічний транспорт
Структурный подход в расчетах прочности и устойчивости простейших элементов конструкций летательных аппаратов
Опис:
В монографии особое внимание сознательно уделено расчетным случаям, в которых на основе структурного подхода при адекватно детальном рассмотрении алгоритма решения удается получить корректные решения задач прочности и устойчивости для типовых конструкций летательных аппаратов, казалось бы, в тупиковых с точки зрения формальных механики и математики ситуациях.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Між Бульваром і Кудрявцем Ефективність використання низькотоварних круглих лісоматеріалів з деревини сосни Лісовими стежками Львівщини Рідкісні та зникаючі рослини Тернопільщини з Червоної книги України Міста, селища та села Київщини Колтюбінг в нафтогазовидобуванні

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.