Сучасна психологія. Теоретично-методологічні проблеми

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів психологія галузева психологія
Сучасна  психологія. Теоретично-методологічні проблеми
Опис:
Завдання посібника – привернути увагу до актуальних питань наукового пізнання загалом і зокрема теорії та методології сучасної психології, узагальнити і систематизувати уявлення про суб’єкт, об’єкт, предмет і метод психологічного пізнання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Асоціативне вивчення букв з елементами ейдетики Лінії та фігури Готуємо руку до письма Науково-практичний коментар Бюджетного кодексу України. Станом на 15.01.2017 Науково-практичний коментар Господарського процесуального кодексу України. Станом на 15.01.2017 Інформаційно-аналітична діяльність

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.