Сучасна українська літературна мова. Збірник вправ і тестів з морфології

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство Українська мова. риторика філологічні науки граматика. фонетика. письмо
Сучасна українська літературна мова. Збірник вправ і тестів з морфології
Опис:
Збірник вправ, практичних завдань і тестів з морфології входить до науково-методичного комплексу забезпечення курсу сучасної української літературної мови.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Друковані літери Тренажер з математики. Задачі. 2 клас Тренажер з математики. Задачі. 4 клас Тренажер з математики. Задачі. 3 клас Довідник у таблицях. Англійська мова. 7 – 11 класи Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький (+ наклейки)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.